Łożyska przegubowe GE GE140-ES-SKF
Odniesienie : GE140-ES-SKF
SKF
Opis
Łożyska Przegubowe Ge, znana pod numerem referencyjnym GE140-ES-SKF, marki SKF, posiada średnicę wewnętrzną 140 mm, średnicę zewnętrzną 210 mm oraz grubość 70 mm.
  8 do 10 dni (4 dni temu )
Ilość Cena
Aby uzyskać więcej informacji, proszę poprosić o wycenę
  • GRUBOŚĆ
    70  MM
  • WAGA
    10800  G
  • SMAROWANIE
    z
  • OBCIĄŻENIE DYNAMICZNE
    1080  KN
  • OBCIĄŻENIE STATYCZNE
    5400  KN
  • OPAKOWANIE
  • STANDARD
    Brak standardu
Opis