Łożyska przegubowe GE GE120ES-2RS-IKO
Odniesienie : GE120ES-2RS-IKO
IKO
Opis
Łożyska Przegubowe Ge, znana pod numerem referencyjnym GE120ES-2RS-IKO, marki IKO, posiada średnicę wewnętrzną 120 mm, średnicę zewnętrzną 180 mm oraz grubość 85 mm.
  8 do 10 dni (4 dni temu )
Ilość Cena
Aby uzyskać więcej informacji, proszę poprosić o wycenę
logo_delivery Ostatni odlot w
Dodano
  • MARKA
  • N° EAN13
  • ŚREDNICA WEWNĘTRZNA
    120  MM
  • ŚREDNICA ZEWNĘTRZNA
    180  MM
  • GRUBOŚĆ
    85  MM
  • TYP
    GE
  • WAGA
    8000  G
  • SMAROWANIE
    bez
  • OPAKOWANIE
    1
  • STANDARD
    Brak standardu
Opis