Łożyska przegubowe GE GE120-UK-2RS-DUNLOP
Odniesienie : GE120-UK-2RS-DUNLOP
DUNLOP
Opis
Łożyska Przegubowe Ge, znana pod numerem referencyjnym GE120-UK-2RS-DUNLOP, marki DUNLOP, posiada średnicę wewnętrzną 85 mm, średnicę zewnętrzną 120 mm oraz grubość 70 mm.
  • ŚREDNICA WEWNĘTRZNA
    85  MM
  • GRUBOŚĆ
    70  MM
  • WAGA
    8000  G
  • SMAROWANIE
    z
  • OPAKOWANIE
    1
Opis