Łożyska przegubowe GE GE12-TXGR-SKF
Odniesienie : GE12-TXGR-SKF
SKF
Opis
Łożyska Przegubowe Ge, znana pod numerem referencyjnym GE12-TXGR-SKF, marki SKF, posiada średnicę wewnętrzną 12 mm, średnicę zewnętrzną 22 mm oraz grubość 10 mm.