Łożyska przegubowe GE GE100-UK-2RS-DUNLOP
Odniesienie : GE100-UK-2RS-DUNLOP
DUNLOP
Opis
Łożyska Przegubowe Ge, znana pod numerem referencyjnym GE100-UK-2RS-DUNLOP, marki DUNLOP, posiada średnicę wewnętrzną 100 mm, średnicę zewnętrzną 150 mm oraz grubość 70 mm.
  8 do 10 dni (4 dni temu )
Ilość Cena
Aby uzyskać więcej informacji, proszę poprosić o wycenę
Dodano
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockBezpieczna płatność
Potrzebują państwo pomocy lub porady?
KLIENCI KUPILI RÓWNIEŻ
Łożyska przegubowe GE - GE70-ES-2RS GEN
Wodoodporny
ŁOŻYSKA PRZEGUBOWE GE GE70-ES-2RS
DANE TECHNICZNE
  • MARKA
  • N° EAN13
  • ŚREDNICA WEWNĘTRZNA
    100  MM
  • ŚREDNICA ZEWNĘTRZNA
    150  MM
  • GRUBOŚĆ
    70  MM
  • TYP
    GE
  • WAGA
    4415  G
  • SMAROWANIE
    z
  • OPAKOWANIE
    1
  • STANDARD
    Brak standardu
Opis