Łożyska przegubowe GE GE100-TXG3A-2LS-SKF
Odniesienie : GE100-TXG3A-2LS-SKF
SKF
Opis
Łożyska Przegubowe Ge, znana pod numerem referencyjnym GE100-TXG3A-2LS-SKF, marki SKF, posiada średnicę wewnętrzną 100 mm, średnicę zewnętrzną 150 mm oraz grubość 55 mm.
  8 do 10 dni (4 dni temu )
Ilość Cena
Aby uzyskać więcej informacji, proszę poprosić o wycenę
Dodano
  • MARKA
  • N° EAN13
  • ŚREDNICA WEWNĘTRZNA
    100  MM
  • ŚREDNICA ZEWNĘTRZNA
    150  MM
  • GRUBOŚĆ
    55  MM
  • TYP
    GE
  • WAGA
    4300  G
  • SMAROWANIE
    NA
  • OPAKOWANIE
    1
  • STANDARD
    Brak standardu
Opis