Łożyska przegubowe GE GE10-PW-ZEN
Odniesienie : GE10-PW-ZEN
ZEN
Opis
Łożyska Przegubowe Ge, znana pod numerem referencyjnym GE10-PW-ZEN, marki ZEN, posiada średnicę wewnętrzną 10 mm, średnicę zewnętrzną 22 mm oraz grubość 14 mm.
  13 części w magazynie (4 dni temu )
Ilość Cena
Aby uzyskać więcej informacji, proszę poprosić o wycenę
Dodano
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockBezpieczna płatność
Potrzebują państwo pomocy lub porady?
KLIENCI KUPILI RÓWNIEŻ
Simmering - OAS-16X30X4.5-NBR GEN
SIMMERING OAS-16X30X4.5-NBR
Tuleja z brązu - AF121820 GEN
TULEJA Z BRĄZU AF121820
DANE TECHNICZNE
  • MARKA
  • N° EAN13
  • ŚREDNICA WEWNĘTRZNA
    10  MM
  • ŚREDNICA ZEWNĘTRZNA
    22  MM
  • GRUBOŚĆ
    14  MM
  • TYP
    GE
  • WAGA
    25  G
  • SMAROWANIE
    z
  • OPAKOWANIE
    1
  • STANDARD
    Brak standardu
Opis