Łożyska przegubowe GE GE-90-TXG3A-2LS-SKF
Odniesienie : GE-90-TXG3A-2LS-SKF
SKF
Opis
Łożyska Przegubowe Ge, znana pod numerem referencyjnym GE-90-TXG3A-2LS-SKF, marki SKF, posiada średnicę wewnętrzną 90 mm, średnicę zewnętrzną 130 mm oraz grubość 60 mm.
  8 do 10 dni (4 dni temu )
Ilość Cena
Aby uzyskać więcej informacji, proszę poprosić o wycenę
Dodano
  • MARKA
  • N° EAN13
  • ŚREDNICA WEWNĘTRZNA
    90  MM
  • ŚREDNICA ZEWNĘTRZNA
    130  MM
  • GRUBOŚĆ
    60  MM
  • TYP
    GE
  • WAGA
    2670  G
  • SMAROWANIE
    z
  • OBCIĄŻENIE DYNAMICZNE
    1370  KN
  • OBCIĄŻENIE STATYCZNE
    2320  KN
  • STANDARD
    Brak standardu
Opis