Łożyska przegubowe GE GE-80-TXG3A-2LS-SKF
Odniesienie : GE-80-TXG3A-2LS-SKF
SKF
Opis
Łożyska Przegubowe Ge, znana pod numerem referencyjnym GE-80-TXG3A-2LS-SKF, marki SKF, posiada średnicę wewnętrzną 80 mm, średnicę zewnętrzną 120 mm oraz grubość 55 mm.
  • WAGA
    2190  G
  • SMAROWANIE
    z
  • OBCIĄŻENIE DYNAMICZNE
    1140  KN
  • OBCIĄŻENIE STATYCZNE
    1900  KN
Opis