Łożyska przegubowe GE GE-140-TXG3A-2RS-SKF
Odniesienie : GE-140-TXG3A-2RS-SKF
SKF
Opis
Łożyska Przegubowe Ge, znana pod numerem referencyjnym GE-140-TXG3A-2RS-SKF, marki SKF, posiada średnicę wewnętrzną 140 mm, średnicę zewnętrzną 210 mm oraz grubość 90 mm.
  8 do 10 dni (4 dni temu )
logo_delivery Ostatni odlot w
  • GRUBOŚĆ
    90  MM
  • WAGA
    0.109  G
  • SMAROWANIE
    lubricantfree
  • OBCIĄŻENIE DYNAMICZNE
    3000  KN
  • OBCIĄŻENIE STATYCZNE
    5000  KN
  • OPAKOWANIE
    1
  • STANDARD
    Brak standardu
Opis