Łożyska przegubowe GE GAL40-UK-2RS-DURBAL
Odniesienie : GAL40-UK-2RS-DURBAL
DURBAL
Opis
Łożyska Przegubowe Ge, znana pod numerem referencyjnym GAL40-UK-2RS-DURBAL, marki DURBAL, posiada średnicę wewnętrzną 40 mm, średnicę zewnętrzną 92 mm oraz grubość 28 mm.
  3 części w magazynie (4 dni temu )
Ilość Cena
Aby uzyskać więcej informacji, proszę poprosić o wycenę
Dodano
  • MARKA
  • N° EAN13
  • ŚREDNICA WEWNĘTRZNA
    40  MM
  • ŚREDNICA ZEWNĘTRZNA
    92  MM
  • GRUBOŚĆ
    28  MM
  • TYP
    GE
  • WAGA
    1800  G
  • SMAROWANIE
    bez
  • OPAKOWANIE
    1
Opis