Łożyska przegubowe GE DGE18-PB-ZEN
Odniesienie : DGE18-PB-ZEN
ZEN
Opis
Łożyska Przegubowe Ge, znana pod numerem referencyjnym DGE18-PB-ZEN, marki ZEN, posiada średnicę wewnętrzną 18 mm, średnicę zewnętrzną 35 mm oraz grubość 16.5 mm.
  8 do 10 dni (4 dni temu )
Ilość Cena
Aby uzyskać więcej informacji, proszę poprosić o wycenę
Dodano
  • MARKA
  • N° EAN13
  • ŚREDNICA WEWNĘTRZNA
    18  MM
  • ŚREDNICA ZEWNĘTRZNA
    35  MM
  • GRUBOŚĆ
    16.5  MM
  • TYP
    GE
  • WAGA
    102  G
  • SMAROWANIE
    z
  • OPAKOWANIE
  • STANDARD
    Brak standardu
Opis