Główki cięgieł TSM SMLG12-DURBAL
Odniesienie : SMLG12-DURBAL
DURBAL
Opis
Główki Cięgieł Tsm, znana pod numerem referencyjnym SMLG12-DURBAL, marki DURBAL, posiada gwint Gwint lewy, średnicę wewnętrzną 12 mm, średnicę zewnętrzną 30 mm oraz grubość 69 mm.
  8 do 10 dni (3 dni temu )
Dodano
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockBezpieczna płatność
Potrzebują państwo pomocy lub porady?
KLIENCI KUPILI RÓWNIEŻ
Główki cięgieł TSM - TSM012 GEN
GŁÓWKI CIĘGIEŁ TSM TSM012
DANE TECHNICZNE
  • MARKA
  • N° EAN13
  • ŚREDNICA WEWNĘTRZNA
    12  MM
  • ŚREDNICA ZEWNĘTRZNA
    30  MM
  • GRUBOŚĆ
    69  MM
  • TYP
    TSM
  • WAGA
    0.93  G
  • WĄTEK
    Gwint lewy
  • SMAROWANIE
    bez
  • OPAKOWANIE
  • STANDARD
    Brak standardu
Opis