Główki cięgieł TSF SIKAC12-M
Odniesienie : TSF12C
GEN
Opis
Główki Cięgieł Tsf, znana pod numerem referencyjnym SIKAC12-M, marki Ogólny, posiada gwint , średnicę wewnętrzną 12 mm, średnicę zewnętrzną 26 mm oraz grubość 16 mm.
  50+ części w magazynie (14 godzin temu )
Ilość Cena
Aby uzyskać więcej informacji, proszę poprosić o wycenę
logo_delivery Ostatni odlot w
Dodano
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockBezpieczna płatność
Potrzebują państwo pomocy lub porady?
KLIENCI KUPILI RÓWNIEŻ
Główki cięgieł TSM - TSM012-C GEN
GŁÓWKI CIĘGIEŁ TSM TSM012-C
Tuleja z brązu - BNZ20-25-30 GEN
TULEJA Z BRĄZU BNZ20-25-30
Zespoły łożyskowe 2 śruby - UCP204 GEN
ZESPOŁY ŁOŻYSKOWE 2 ŚRUBY UCP204
DANE TECHNICZNE
  • MARKA
  • ŚREDNICA WEWNĘTRZNA
    12  MM
  • ŚREDNICA ZEWNĘTRZNA
    26  MM
  • GRUBOŚĆ
    16  MM
  • TYP
    TSF
  • WAGA
    99  G
  • WĄTEK
    Gwint prawy
  • SMAROWANIE
    bez
  • OPAKOWANIE
    1
Opis