Główki cięgieł TSF KUI12ZZ-ASKUBAL
Odniesienie : KUI12ZZ-ASKUBAL
ASKUBAL
Opis
Główki Cięgieł Tsf, znana pod numerem referencyjnym KUI12ZZ-ASKUBAL, marki ASKUBAL, posiada gwint , średnicę wewnętrzną 12 mm, średnicę zewnętrzną 33 mm oraz grubość 16 mm.
  8 do 10 dni (3 dni temu )
Dodano
  • MARKA
  • N° EAN13
  • ŚREDNICA WEWNĘTRZNA
    12  MM
  • ŚREDNICA ZEWNĘTRZNA
    33  MM
  • GRUBOŚĆ
    16  MM
  • TYP
    TSF
  • WAGA
    280  G
  • WĄTEK
    Gwint prawy
  • SMAROWANIE
    z
  • OBCIĄŻENIE STATYCZNE
    1.23  KN
  • OPAKOWANIE
    1
  • STANDARD
    Brak standardu
Opis