Główki cięgieł TSF KI-10-D-ASKUBAL
Odniesienie : KI-10-D-ASKUBAL
ASKUBAL
Opis
Główki Cięgieł Tsf, znana pod numerem referencyjnym KI-10-D-ASKUBAL, marki ASKUBAL, posiada gwint , średnicę wewnętrzną 10 mm, średnicę zewnętrzną 29 mm oraz grubość 14 mm.
  5 części w magazynie (3 dni temu )
logo_delivery Ostatni odlot w
Dodano
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockBezpieczna płatność
Potrzebują państwo pomocy lub porady?
KLIENCI KUPILI RÓWNIEŻ
Główki cięgieł TSM - SAKAC10M-SKF SKF
GŁÓWKI CIĘGIEŁ TSM SAKAC10M-SKF
Łożysko kulkowe - GB12320R05-SNR SNR
ŁOŻYSKO KULKOWE GB12320R05-SNR
DANE TECHNICZNE
  • MARKA
  • N° EAN13
  • ŚREDNICA WEWNĘTRZNA
    10  MM
  • ŚREDNICA ZEWNĘTRZNA
    29  MM
  • GRUBOŚĆ
    14  MM
  • TYP
    TSF
  • WAGA
    80  G
  • WĄTEK
    Gwint prawy
  • SMAROWANIE
    z
  • OPAKOWANIE
    1
  • STANDARD
    Brak standardu
Opis