Główki cięgieł TSF GIKR12-PB
Odniesienie : TSF12
GEN
Opis
Główki Cięgieł Tsf, znana pod numerem referencyjnym GIKR12-PB, marki Ogólny, posiada gwint , średnicę wewnętrzną 12 mm, średnicę zewnętrzną 26 mm oraz grubość 16 mm.
  21 części w magazynie (wczoraj )
Ilość Cena
Aby uzyskać więcej informacji, proszę poprosić o wycenę
logo_delivery Ostatni odlot w
Dodano
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockBezpieczna płatność
Potrzebują państwo pomocy lub porady?
KLIENCI KUPILI RÓWNIEŻ
Tuleja PAP - PAP3030-P10 GEN
TULEJA PAP PAP3030-P10
Główki cięgieł TSF - TSFL12 GEN
GŁÓWKI CIĘGIEŁ TSF TSFL12
Zespoły łożyskowe 2 śruby - UCP204-12 GEN
ZESPOŁY ŁOŻYSKOWE 2 ŚRUBY UCP204-12
DANE TECHNICZNE
  • MARKA
  • ŚREDNICA WEWNĘTRZNA
    12  MM
  • ŚREDNICA ZEWNĘTRZNA
    26  MM
  • GRUBOŚĆ
    16  MM
  • TYP
    TSF
  • WAGA
    109  G
  • WĄTEK
    Gwint prawy
  • SMAROWANIE
    z
  • OPAKOWANIE
    1
Opis