Główki cięgieł TPN GF80-DO-DURBAL
Odniesienie : GF80-DO-DURBAL
DURBAL
Opis
Główki Cięgieł Tpn, znana pod numerem referencyjnym GF80-DO-DURBAL marki DURBAL, posiada średnicę wewnętrzną 80 mm, średnicę zewnętrzną 180 mm oraz grubość 60 mm.
  8 do 10 dni (3 dni temu )
Ilość Cena
Aby uzyskać więcej informacji, proszę poprosić o wycenę
logo_delivery Ostatni odlot w
Dodano
  • MARKA
  • N° EAN13
  • ŚREDNICA WEWNĘTRZNA
    80  MM
  • ŚREDNICA ZEWNĘTRZNA
    180  MM
  • GRUBOŚĆ
    60  MM
  • TYP
    TPN
  • WAGA
    15000  G
  • SMAROWANIE
    z
  • OPAKOWANIE
  • STANDARD
    Brak standardu
Opis