Główki cięgieł TAPR GIHRK50-DO
Odniesienie : GIHRK50-DO
GEN
Opis
Główki Cięgieł Tapr, znana pod numerem referencyjnym GIHRK50-DO marki Ogólny, posiada średnicę wewnętrzną 50 mm, średnicę zewnętrzną 75 mm oraz grubość 35 mm.
  8 do 10 dni (3 dni temu )
Ilość Cena
Aby uzyskać więcej informacji, proszę poprosić o wycenę
Dodano
  • ŚREDNICA WEWNĘTRZNA
    50  MM
  • ŚREDNICA ZEWNĘTRZNA
    75  MM
  • GRUBOŚĆ
    35  MM
  • TYP
    TAPR
  • WĄTEK
    Gwint prawy
  • SMAROWANIE
    z
  • OPAKOWANIE
    1
  • STANDARD
    Brak standardu
Opis