Główki cięgieł SI EF10-20-502-DURBAL
Odniesienie : EF10-20-502-DURBAL
DURBAL
Opis
Główki Cięgieł Si, znana pod numerem referencyjnym EF10-20-502-DURBAL, marki DURBAL, posiada średnicę wewnętrzną 10 mm, średnicę zewnętrzną 28 mm oraz grubość 9 mm.
  1 części w magazynie (4 dni temu )
Ilość Cena
Aby uzyskać więcej informacji, proszę poprosić o wycenę
Dodano
  • MARKA
  • N° EAN13
  • ŚREDNICA WEWNĘTRZNA
    10  MM
  • ŚREDNICA ZEWNĘTRZNA
    28  MM
  • GRUBOŚĆ
    9  MM
  • TYP
    SI
  • WAGA
    54  G
  • WĄTEK
    Gwint lewy
  • SMAROWANIE
    bez
  • OPAKOWANIE
    1
Opis