Główki cięgieł SI DSI16-T-K-DURBAL
Odniesienie : SI16-T-K-DURBAL
DURBAL
Opis
Główki Cięgieł Si, znana pod numerem referencyjnym DSI16-T-K-DURBAL, marki DURBAL, posiada średnicę wewnętrzną 16 mm, średnicę zewnętrzną 42 mm oraz grubość 21 mm.
  7 części w magazynie (4 dni temu )
Ilość Cena
Aby uzyskać więcej informacji, proszę poprosić o wycenę
Dodano
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockBezpieczna płatność
Potrzebują państwo pomocy lub porady?
KLIENCI KUPILI RÓWNIEŻ
Pasek klinowy owijany - SPZ580 GEN
PASEK KLINOWY OWIJANY SPZ580
DANE TECHNICZNE
  • MARKA
  • N° EAN13
  • ŚREDNICA WEWNĘTRZNA
    16  MM
  • ŚREDNICA ZEWNĘTRZNA
    42  MM
  • GRUBOŚĆ
    21  MM
  • TYP
    SI
  • WAGA
    220  G
  • WĄTEK
    Gwint prawy
  • SMAROWANIE
    bez
  • OPAKOWANIE
  • STANDARD
    Brak standardu
Opis