Główki cięgieł PHS FPL-M16-14-DUNLOP
Odniesienie : FPL-M16-14-DUNLOP
DUNLOP
Opis
Główki Cięgieł Phs, znana pod numerem referencyjnym FPL-M16-14-DUNLOP marki DUNLOP, posiada średnicę wewnętrzną 14 mm, średnicę zewnętrzną 30 mm oraz grubość 16 mm.
  1 części w magazynie (3 dni temu )
Dodano
  • MARKA
  • N° EAN13
  • ŚREDNICA WEWNĘTRZNA
    14  MM
  • ŚREDNICA ZEWNĘTRZNA
    30  MM
  • GRUBOŚĆ
    16  MM
  • TYP
    TSM
  • WAGA
    205  G
  • WĄTEK
    Gwint lewy
  • OPAKOWANIE
    1
Opis