Główki cięgieł PHS FP-M12-10-INOX-DUNLOP
Odniesienie : FP-M12-10-INOX-DUNLOP
DUNLOP
Opis
Główki Cięgieł Phs, znana pod numerem referencyjnym FP-M12-10-INOX-DUNLOP marki DUNLOP, posiada średnicę wewnętrzną 10 mm, średnicę zewnętrzną 30 mm oraz grubość 16 mm.
Państwa cena: N/A
  8 do 10 dni (miesiąc temu )
  • MARKA
  • N° EAN13
  • ŚREDNICA WEWNĘTRZNA
    10  MM
  • ŚREDNICA ZEWNĘTRZNA
    30  MM
  • GRUBOŚĆ
    16  MM
  • TYP
    TSF
  • WĄTEK
    Gwint prawy
  • OPAKOWANIE
    1
  • STANDARD
    Brak standardu
Opis