Inne łożyska SR15W1SSGK-THK
Odniesienie : SR15W1SSGK-THK
THK
Opis
Inne łożyska, znany pod numerem referencyjnym SR15W1SSGK-THK THK, posiada średnicę wewnętrzną 15 mm, średnicę zewnętrzną 57 mm oraz grubość 34 mm.
  3 części w magazynie (4 dni temu )
Dodano
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockBezpieczna płatność
Potrzebują państwo pomocy lub porady?
KLIENCI KUPILI RÓWNIEŻ
Łożysko baryłkowe - BS2-2208-2CS-VT143-SKF SKF
ŁOŻYSKO BARYŁKOWE BS2-2208-2CS-VT143-SKF
DANE TECHNICZNE
  • MARKA
  • N° EAN13
  • ŚREDNICA WEWNĘTRZNA
    15  MM
  • ŚREDNICA ZEWNĘTRZNA
    57  MM
  • GRUBOŚĆ
    34  MM
  • WAGA
    159  G
  • OPAKOWANIE
    1
  • STANDARD
    Brak standardu
Opis