Inne łożyska 17BM001D-NSK
Odniesienie : 17BM001D-NSK
NSK
Opis
Inne łożyska, znany pod numerem referencyjnym 17BM001D-NSK NSK, posiada średnicę wewnętrzną 17 mm, średnicę zewnętrzną 40 mm oraz grubość 10 mm.
  19 części w magazynie (19 godzin temu )
Ilość Cena
Aby uzyskać więcej informacji, proszę poprosić o wycenę
logo_delivery Ostatni odlot w
Dodano
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockBezpieczna płatność
Potrzebują państwo pomocy lub porady?
KLIENCI KUPILI RÓWNIEŻ
Simmering - OAS-17X28X7-NBR GEN
SIMMERING OAS-17X28X7-NBR
Łożysko kulkowe - 6202-SKF SKF
ŁOŻYSKO KULKOWE 6202-SKF
Tuleja z brązu z kołnierzem - BNZF14-18-22-2-14 GEN
TULEJA Z BRĄZU Z KOŁNIERZEM BNZF14-18-22-2-14
DANE TECHNICZNE
  • MARKA
  • N° EAN13
  • ŚREDNICA WEWNĘTRZNA
    17  MM
  • ŚREDNICA ZEWNĘTRZNA
    40  MM
  • GRUBOŚĆ
    10  MM
  • WAGA
    59  G
  • OPAKOWANIE
    1
Opis