Tuleja PAP PAP10095-P20
Odniesienie : PAP10095-P20
GEN
Opis
Tuleja Pap, znana pod numerem referencyjnym PAP10095-P20 marki Ogólny, ma średnicę wewnętrzną 100mm, średnicę zewnętrzną 105mm oraz długość 95mm.
  10 części w magazynie (3 dni temu )
Ilość Cena
Aby uzyskać więcej informacji, proszę poprosić o wycenę
logo_delivery Ostatni odlot w
KLIENCI KUPILI RÓWNIEŻ
Łożysko kulkowe - 6205-2RSH-SKF SKF
Wodoodporny
ŁOŻYSKO KULKOWE 6205-2RSH-SKF
Tuleja PAP - PAP10080-P20 GEN
TULEJA PAP PAP10080-P20
  • ŚREDNICA WEWNĘTRZNA
    100  MM
  • ŚREDNICA ZEWNĘTRZNA
    105  MM
  • GRUBOŚĆ
    95  MM
  • WAGA
    489  G
  • KONKRETNY
    P10
  • OPAKOWANIE
    1
  • STANDARD
    Brak standardu
Opis