Tuleja PAP PAP10060-P10-KS
Odniesienie : PAP10060-P10-KS
KS
Opis
Tuleja Pap, znana pod numerem referencyjnym PAP10060-P10-KS marki KS, ma średnicę wewnętrzną 100mm, średnicę zewnętrzną 105mm oraz długość 60mm.
  8 do 10 dni (4 dni temu )
Ilość Cena
Aby uzyskać więcej informacji, proszę poprosić o wycenę
logo_delivery Ostatni odlot w
Dodano
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockBezpieczna płatność
Potrzebują państwo pomocy lub porady?
KLIENCI KUPILI RÓWNIEŻ
Tuleja z brązu z kołnierzem - BNZF30-35-40-3-35 GEN
TULEJA Z BRĄZU Z KOŁNIERZEM BNZF30-35-40-3-35
Wkładka wymienna - 208-XL-NPP-B-INA INA
WKŁADKA WYMIENNA 208-XL-NPP-B-INA
DANE TECHNICZNE
  • MARKA
  • N° EAN13
  • ŚREDNICA WEWNĘTRZNA
    100  MM
  • ŚREDNICA ZEWNĘTRZNA
    105  MM
  • GRUBOŚĆ
    60  MM
  • TYP
    PAP
  • WAGA
    367  G
  • KONKRETNY
    P10
  • OPAKOWANIE
    1
  • STANDARD
    Brak standardu
Opis