Tuleja z brązu BNZBG120-28-50
Odniesienie : BNZBG120-28-50
GEN
Opis
Tuleja Z Brązu, znana pod numerem referencyjnym BNZBG120-28-50 Ogólny, posiada średnicę wewnętrzną 20 mm, średnicę zewnętrzną 28 mm oraz długość 50 mm. Jest wykonana z .
  26 części w magazynie (4 dni temu )
KLIENCI KUPILI RÓWNIEŻ
Zaślepka VK-EC - EC-42X6-NBR90 GEN
ZAŚLEPKA VK-EC EC-42X6-NBR90
Tuleja z brązu - BMG22-28-25 GEN
TULEJA Z BRĄZU BMG22-28-25
  • ŚREDNICA WEWNĘTRZNA
    20  MM
  • ŚREDNICA ZEWNĘTRZNA
    28  MM
  • GRUBOŚĆ
    50  MM
  • TYP
    BNZBG1
  • WAGA
    102  G
  • OPAKOWANIE
    1
  • STANDARD
    Brak standardu
Opis