Tuleja z brązu BNZ80-90-35
Odniesienie : BNZ80-90-35
GEN
Opis
Tuleja Z Brązu, znana pod numerem referencyjnym BNZ80-90-35 Ogólny, posiada średnicę wewnętrzną 80 mm, średnicę zewnętrzną 90 mm oraz długość 35 mm. Jest wykonana z .
  5 części w magazynie (6 godzin temu )
KLIENCI KUPILI RÓWNIEŻ
Główki cięgieł TPN - GF25-DO-DURBAL DURBAL
GŁÓWKI CIĘGIEŁ TPN GF25-DO-DURBAL
Tuleja z brązu - AS8090100 GEN
TULEJA Z BRĄZU AS8090100
  • ŚREDNICA WEWNĘTRZNA
    80  MM
  • ŚREDNICA ZEWNĘTRZNA
    90  MM
  • GRUBOŚĆ
    35  MM
  • WAGA
    344  G
Opis