Tuleja z brązu BNZ7-14-10
Odniesienie : BNZ7-14-10
GEN
Opis
Tuleja Z Brązu, znana pod numerem referencyjnym BNZ7-14-10 Ogólny, posiada średnicę wewnętrzną 7 mm, średnicę zewnętrzną 14 mm oraz długość 10 mm. Jest wykonana z .
  2 części w magazynie (wczoraj )
KLIENCI KUPILI RÓWNIEŻ
Tuleja z brązu - BNZ7-13-22 GEN
TULEJA Z BRĄZU BNZ7-13-22
Simmering - OAS-10X16X4-NBR GEN
SIMMERING OAS-10X16X4-NBR
  • ŚREDNICA WEWNĘTRZNA
    7  MM
  • ŚREDNICA ZEWNĘTRZNA
    14  MM
  • GRUBOŚĆ
    10  MM
  • WAGA
    9  G
  • OPAKOWANIE
    1
  • STANDARD
    Brak standardu
Opis