Tuleja z brązu BNZ6-13-15
Odniesienie : BNZ6-13-15
GEN
Opis
Tuleja Z Brązu, znana pod numerem referencyjnym BNZ6-13-15 Ogólny, posiada średnicę wewnętrzną 6 mm, średnicę zewnętrzną 13 mm oraz długość 15 mm. Jest wykonana z .
  26 części w magazynie (4 dni temu )
KLIENCI KUPILI RÓWNIEŻ
Wkładka wymienna - UC208 GEN
WKŁADKA WYMIENNA UC208
Tuleja z brązu z kołnierzem - BNZF14-20-25-3-25 GEN
TULEJA Z BRĄZU Z KOŁNIERZEM BNZF14-20-25-3-25
  • ŚREDNICA WEWNĘTRZNA
    6  MM
  • ŚREDNICA ZEWNĘTRZNA
    13  MM
  • GRUBOŚĆ
    15  MM
  • WAGA
    10  G
Opis