Tuleja z brązu BNZ20-25-34
Odniesienie : BNZ20-25-34
GEN
Opis
Tuleja Z Brązu, znana pod numerem referencyjnym BNZ20-25-34 Ogólny, posiada średnicę wewnętrzną 20 mm, średnicę zewnętrzną 25 mm oraz długość 34 mm. Jest wykonana z .
  15 części w magazynie (4 dni temu )
KLIENCI KUPILI RÓWNIEŻ
Tuleja z brązu - BNZ20-25-40 GEN
TULEJA Z BRĄZU BNZ20-25-40
Łożysko igiełkowe - NAF203517-IKO IKO
ŁOŻYSKO IGIEŁKOWE NAF203517-IKO
  • ŚREDNICA ZEWNĘTRZNA
    25  MM
  • GRUBOŚĆ
    34  MM
  • WAGA
    41  G
Opis