Tuleja z brązu BNZ20-25-16
Odniesienie : BNZ20-25-16
GEN
Opis
Tuleja Z Brązu, znana pod numerem referencyjnym BNZ20-25-16 Ogólny, posiada średnicę wewnętrzną 20 mm, średnicę zewnętrzną 25 mm oraz długość 16 mm. Jest wykonana z .
  15 części w magazynie (2 dni temu )
Ilość Cena
Aby uzyskać więcej informacji, proszę poprosić o wycenę
Dodano
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockBezpieczna płatność
Potrzebują państwo pomocy lub porady?
KLIENCI KUPILI RÓWNIEŻ
Łożysko kulkowe - 6001-2RSH-SKF SKF
Wodoodporny
ŁOŻYSKO KULKOWE 6001-2RSH-SKF
Tuleja z brązu - AF202520 GEN
TULEJA Z BRĄZU AF202520
DANE TECHNICZNE
  • MARKA
  • ŚREDNICA WEWNĘTRZNA
    20  MM
  • ŚREDNICA ZEWNĘTRZNA
    25  MM
  • GRUBOŚĆ
    16  MM
  • TYP
    BNZ
  • WAGA
    20  G
  • OPAKOWANIE
    1
  • STANDARD
    Brak standardu
Opis