Tuleja z brązu BNZ18-25-30
Odniesienie : BNZ18-25-30
GEN
Opis
Tuleja Z Brązu, znana pod numerem referencyjnym BNZ18-25-30 Ogólny, posiada średnicę wewnętrzną 18 mm, średnicę zewnętrzną 25 mm oraz długość 30 mm. Jest wykonana z .
  10 części w magazynie (3 dni temu )
Ilość Cena
Aby uzyskać więcej informacji, proszę poprosić o wycenę
logo_delivery Ostatni odlot w
KLIENCI KUPILI RÓWNIEŻ
Tuleja z brązu - BNZ18-25-20 GEN
TULEJA Z BRĄZU BNZ18-25-20
Simmering - OAS-41.27X57.15X9.52-NBR GEN
SIMMERING OAS-41.27X57.15X9.52-NBR
  • ŚREDNICA WEWNĘTRZNA
    18  MM
  • ŚREDNICA ZEWNĘTRZNA
    25  MM
  • GRUBOŚĆ
    30  MM
  • WAGA
    48  G
Opis