Tuleja z brązu BNZ12-16-18
Odniesienie : BNZ12-16-18
GEN
Opis
Tuleja Z Brązu, znana pod numerem referencyjnym BNZ12-16-18 Ogólny, posiada średnicę wewnętrzną 12 mm, średnicę zewnętrzną 16 mm oraz długość 18 mm. Jest wykonana z .
  5 części w magazynie (4 dni temu )
Ilość Cena
Aby uzyskać więcej informacji, proszę poprosić o wycenę
Dodano
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockBezpieczna płatność
Potrzebują państwo pomocy lub porady?
KLIENCI KUPILI RÓWNIEŻ
Łożysko kulkowe - 6203-2RSH-SKF SKF
Wodoodporny
ŁOŻYSKO KULKOWE 6203-2RSH-SKF
Tuleja z brązu - BNZ12-16-15 GEN
TULEJA Z BRĄZU BNZ12-16-15
DANE TECHNICZNE
  • MARKA
  • ŚREDNICA WEWNĘTRZNA
    12  MM
  • ŚREDNICA ZEWNĘTRZNA
    16  MM
  • GRUBOŚĆ
    18  MM
  • TYP
    BNZ
  • WAGA
    11  G
  • OPAKOWANIE
    1
Opis