Tuleja z brązu BNZ10-16-15
Odniesienie : BNZ10-16-15
GEN
Opis
Tuleja Z Brązu, znana pod numerem referencyjnym BNZ10-16-15 Ogólny, posiada średnicę wewnętrzną 10 mm, średnicę zewnętrzną 16 mm oraz długość 15 mm. Jest wykonana z .
  5 części w magazynie (4 dni temu )
KLIENCI KUPILI RÓWNIEŻ
Łożysko kulkowe - 61800-2RS GEN
Wodoodporny
ŁOŻYSKO KULKOWE 61800-2RS
Tuleja z brązu z kołnierzem - BNZF10-16-20-3-10 GEN
TULEJA Z BRĄZU Z KOŁNIERZEM BNZF10-16-20-3-10
  • ŚREDNICA ZEWNĘTRZNA
    16  MM
  • GRUBOŚĆ
    15  MM
  • WAGA
    14  G
Opis