Tuleja z brązu BNZ10-14-18
Odniesienie : BNZ10-14-18
GEN
Opis
Tuleja Z Brązu, znana pod numerem referencyjnym BNZ10-14-18 Ogólny, posiada średnicę wewnętrzną 10 mm, średnicę zewnętrzną 14 mm oraz długość 18 mm. Jest wykonana z .
  4 części w magazynie (wczoraj )
Ilość Cena
Aby uzyskać więcej informacji, proszę poprosić o wycenę
logo_delivery Ostatni odlot w
Dodano
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockBezpieczna płatność
Potrzebują państwo pomocy lub porady?
KLIENCI KUPILI RÓWNIEŻ
Łożysko kulkowe - 61900-2RS GEN
Wodoodporny
ŁOŻYSKO KULKOWE 61900-2RS
Tuleja z brązu - BNZ10-13-10 GEN
TULEJA Z BRĄZU BNZ10-13-10
DANE TECHNICZNE
  • MARKA
  • ŚREDNICA WEWNĘTRZNA
    10  MM
  • ŚREDNICA ZEWNĘTRZNA
    14  MM
  • GRUBOŚĆ
    18  MM
  • TYP
    BNZ
  • WAGA
    9  G
  • OPAKOWANIE
    1
  • STANDARD
    Brak standardu
Opis