Tuleja z brązu BMS80-100-120
Odniesienie : BMS80-100-120
GEN
Opis
Tuleja Z Brązu, znana pod numerem referencyjnym BMS80-100-120 Ogólny, posiada średnicę wewnętrzną 80 mm, średnicę zewnętrzną 100 mm oraz długość 120 mm. Jest wykonana z .
  8 do 10 dni (4 dni temu )
Ilość Cena
Aby uzyskać więcej informacji, proszę poprosić o wycenę
Dodano
  • ŚREDNICA WEWNĘTRZNA
    80  MM
  • ŚREDNICA ZEWNĘTRZNA
    100  MM
  • GRUBOŚĆ
    120  MM
  • TYP
    BMS
  • WAGA
    2279  G
  • OPAKOWANIE
    1
  • STANDARD
    Brak standardu
Opis