Tuleja z brązu BMG60-70-50
Odniesienie : BMG60-70-50
GEN
Opis
Tuleja Z Brązu, znana pod numerem referencyjnym BMG60-70-50 Ogólny, posiada średnicę wewnętrzną 60 mm, średnicę zewnętrzną 70 mm oraz długość 50 mm. Jest wykonana z .
  4 części w magazynie (4 dni temu )
Potrzebują państwo pomocy lub porady?
KLIENCI KUPILI RÓWNIEŻ
Łożysko kulkowe - 6001-ZZ GEN
Pyłoszczelność
ŁOŻYSKO KULKOWE 6001-ZZ
Tuleja z brązu - BNZ60-70-50 GEN
TULEJA Z BRĄZU BNZ60-70-50
  • ŚREDNICA WEWNĘTRZNA
    60  MM
  • ŚREDNICA ZEWNĘTRZNA
    70  MM
  • GRUBOŚĆ
    50  MM
  • WAGA
    345  G
Opis