Tuleja z brązu BMG60-68-70
Odniesienie : BMG60-68-70
GEN
Opis
Tuleja Z Brązu, znana pod numerem referencyjnym BMG60-68-70 Ogólny, posiada średnicę wewnętrzną 60 mm, średnicę zewnętrzną 68 mm oraz długość 70 mm. Jest wykonana z .
  11 części w magazynie (4 dni temu )
Potrzebują państwo pomocy lub porady?
KLIENCI KUPILI RÓWNIEŻ
Simmering - OA-55X90X13-NBR GEN
SIMMERING OA-55X90X13-NBR
Tuleja z brązu - BNZ22-26-30 GEN
TULEJA Z BRĄZU BNZ22-26-30
  • ŚREDNICA WEWNĘTRZNA
    60  MM
  • ŚREDNICA ZEWNĘTRZNA
    68  MM
  • GRUBOŚĆ
    70  MM
  • WAGA
    352  G
  • OPAKOWANIE
    1
  • STANDARD
    Brak standardu
Opis