Tuleja z brązu BMG55-63-40
Odniesienie : BMG55-63-40
GEN
Opis
Tuleja Z Brązu, znana pod numerem referencyjnym BMG55-63-40 Ogólny, posiada średnicę wewnętrzną 55 mm, średnicę zewnętrzną 63 mm oraz długość 40 mm. Jest wykonana z .
  8 części w magazynie (4 dni temu )
Potrzebują państwo pomocy lub porady?
KLIENCI KUPILI RÓWNIEŻ
Łożysko kulkowe - 6206-2RS GEN
Wodoodporny
ŁOŻYSKO KULKOWE 6206-2RS
Pierścienie wewnętrzne - CIRCLIP-INT-52 GEN
PIERŚCIENIE WEWNĘTRZNE CIRCLIP-INT-52
2 2
  • ŚREDNICA WEWNĘTRZNA
    55  MM
  • ŚREDNICA ZEWNĘTRZNA
    63  MM
  • GRUBOŚĆ
    40  MM
  • WAGA
    198  G
  • OPAKOWANIE
    1
  • STANDARD
    Brak standardu
Opis