Tuleja z brązu BMG36-42-45
Odniesienie : BMG36-42-45
GEN
Opis
Tuleja Z Brązu, znana pod numerem referencyjnym BMG36-42-45 Ogólny, posiada średnicę wewnętrzną 36 mm, średnicę zewnętrzną 42 mm oraz długość 45 mm. Jest wykonana z .
  1 części w magazynie (3 dni temu )
Ilość Cena
Aby uzyskać więcej informacji, proszę poprosić o wycenę
logo_delivery Ostatni odlot w
Potrzebują państwo pomocy lub porady?
KLIENCI KUPILI RÓWNIEŻ
Uszczelka O-ring - OR-34.65X1.78-NBR90 GEN
USZCZELKA O-RING OR-34.65X1.78-NBR90
Tuleja z brązu - BNZ35-40-35 GEN
TULEJA Z BRĄZU BNZ35-40-35
  • ŚREDNICA WEWNĘTRZNA
    36  MM
  • ŚREDNICA ZEWNĘTRZNA
    42  MM
  • GRUBOŚĆ
    45  MM
  • WAGA
    180  G
  • OPAKOWANIE
    1
  • STANDARD
    Brak standardu
Opis