Tuleja z brązu BMG36-42-28
Odniesienie : BMG36-42-28
GEN
Opis
Tuleja Z Brązu, znana pod numerem referencyjnym BMG36-42-28 Ogólny, posiada średnicę wewnętrzną 36 mm, średnicę zewnętrzną 42 mm oraz długość 28 mm. Jest wykonana z .
  1 części w magazynie (4 dni temu )
Potrzebują państwo pomocy lub porady?
KLIENCI KUPILI RÓWNIEŻ
Smar - GRAISSE-CARTOUCHE-400GR GEN
SMAR GRAISSE-CARTOUCHE-400GR
Tuleja z brązu - BNZ20-26-25 GEN
TULEJA Z BRĄZU BNZ20-26-25
  • ŚREDNICA WEWNĘTRZNA
    36  MM
  • ŚREDNICA ZEWNĘTRZNA
    42  MM
  • GRUBOŚĆ
    28  MM
  • WAGA
    67  G
Opis