Tuleja z brązu BMG25-30-20
Odniesienie : BMG25-30-20
GEN
Opis
Tuleja Z Brązu, znana pod numerem referencyjnym BMG25-30-20 Ogólny, posiada średnicę wewnętrzną 25 mm, średnicę zewnętrzną 30 mm oraz długość 20 mm. Jest wykonana z .
  8 do 10 dni (4 dni temu )
Potrzebują państwo pomocy lub porady?
PODOBNE ODNIESIENIE W MAGAZYNIE
Tuleja z brązu - AM253030 GEN
TULEJA Z BRĄZU AM253030
  • ŚREDNICA WEWNĘTRZNA
    25  MM
  • ŚREDNICA ZEWNĘTRZNA
    30  MM
  • GRUBOŚĆ
    20  MM
  • WAGA
    29  G
  • OPAKOWANIE
    1
  • STANDARD
    Brak standardu
Opis