Tuleja z brązu BMG22-27-15
Odniesienie : BMG22-27-15
GEN
Opis
Tuleja Z Brązu, znana pod numerem referencyjnym BMG22-27-15 Ogólny, posiada średnicę wewnętrzną 22 mm, średnicę zewnętrzną 27 mm oraz długość 15 mm. Jest wykonana z .
  8 do 10 dni (3 dni temu )
Potrzebują państwo pomocy lub porady?
PODOBNE ODNIESIENIE W MAGAZYNIE
Tuleja z brązu - AM222725 GEN
TULEJA Z BRĄZU AM222725
  • ŚREDNICA WEWNĘTRZNA
    22  MM
  • ŚREDNICA ZEWNĘTRZNA
    27  MM
  • GRUBOŚĆ
    15  MM
  • WAGA
    19  G
  • OPAKOWANIE
    1
  • STANDARD
    Brak standardu
Opis