Tuleja z brązu BMG16-22-30
Odniesienie : BMG16-22-30
GEN
Opis
Tuleja Z Brązu, znana pod numerem referencyjnym BMG16-22-30 Ogólny, posiada średnicę wewnętrzną 16 mm, średnicę zewnętrzną 22 mm oraz długość 30 mm. Jest wykonana z .
  8 do 10 dni (4 dni temu )
Potrzebują państwo pomocy lub porady?
PODOBNE ODNIESIENIE W MAGAZYNIE
Tuleja z brązu - BMG16-22-12 GEN
TULEJA Z BRĄZU BMG16-22-12
  • ŚREDNICA WEWNĘTRZNA
    16  MM
  • ŚREDNICA ZEWNĘTRZNA
    22  MM
  • GRUBOŚĆ
    30  MM
  • WAGA
    33  G
  • OPAKOWANIE
    1
  • STANDARD
    Brak standardu
Opis