Tuleja z brązu BMG14-20-30
Odniesienie : BMG14-20-30
GEN
Opis
Tuleja Z Brązu, znana pod numerem referencyjnym BMG14-20-30 Ogólny, posiada średnicę wewnętrzną 14 mm, średnicę zewnętrzną 20 mm oraz długość 30 mm. Jest wykonana z .
  2 części w magazynie (4 dni temu )
Potrzebują państwo pomocy lub porady?
KLIENCI KUPILI RÓWNIEŻ
Łożysko kulkowe - 6202-2RSH-SKF SKF
Wodoodporny
ŁOŻYSKO KULKOWE 6202-2RSH-SKF
Tuleja z brązu - BNZ14-20-25 GEN
TULEJA Z BRĄZU BNZ14-20-25
  • ŚREDNICA WEWNĘTRZNA
    14  MM
  • ŚREDNICA ZEWNĘTRZNA
    20  MM
  • GRUBOŚĆ
    30  MM
  • WAGA
    32  G
Opis