Tuleja z brązu BMG10-15-25
Odniesienie : BMG10-15-25
GEN
Opis
Tuleja Z Brązu, znana pod numerem referencyjnym BMG10-15-25 Ogólny, posiada średnicę wewnętrzną 10 mm, średnicę zewnętrzną 15 mm oraz długość 25 mm. Jest wykonana z .
  17 części w magazynie (4 dni temu )
Ilość Cena
Aby uzyskać więcej informacji, proszę poprosić o wycenę
Dodano
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockBezpieczna płatność
Potrzebują państwo pomocy lub porady?
KLIENCI KUPILI RÓWNIEŻ
Łożysko igiełkowe wzdłużne - AXK1528 GEN
ŁOŻYSKO IGIEŁKOWE WZDŁUŻNE AXK1528
Tuleja z brązu - AF151932 GEN
TULEJA Z BRĄZU AF151932
DANE TECHNICZNE
  • MARKA
  • ŚREDNICA WEWNĘTRZNA
    10  MM
  • ŚREDNICA ZEWNĘTRZNA
    15  MM
  • GRUBOŚĆ
    25  MM
  • TYP
    BMG
  • WAGA
    15  G
  • OPAKOWANIE
    1
  • STANDARD
    Brak standardu
Opis