Tuleja z brązu BMG07-10-05
Odniesienie : BMG07-10-05
GEN
Opis
Tuleja Z Brązu, znana pod numerem referencyjnym BMG07-10-05 Ogólny, posiada średnicę wewnętrzną 7 mm, średnicę zewnętrzną 10 mm oraz długość 5 mm. Jest wykonana z .
  20 części w magazynie (4 dni temu )
Ilość Cena
Aby uzyskać więcej informacji, proszę poprosić o wycenę
Dodano
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockBezpieczna płatność
Potrzebują państwo pomocy lub porady?
KLIENCI KUPILI RÓWNIEŻ
Łożysko kulkowe - 627-SKF SKF
ŁOŻYSKO KULKOWE 627-SKF
Tuleja z brązu - BNZ8-10-10 GEN
TULEJA Z BRĄZU BNZ8-10-10
DANE TECHNICZNE
  • MARKA
  • ŚREDNICA WEWNĘTRZNA
    7  MM
  • ŚREDNICA ZEWNĘTRZNA
    10  MM
  • GRUBOŚĆ
    5  MM
  • TYP
    BMG
  • WAGA
    1  G
  • OPAKOWANIE
    1
Opis