Tuleja z brązu BMF36-45-22
Odniesienie : BMF36-45-22
GEN
Opis
Tuleja Z Brązu, znana pod numerem referencyjnym BMF36-45-22 Ogólny, posiada średnicę wewnętrzną 36 mm, średnicę zewnętrzną 45 mm oraz długość 22 mm. Jest wykonana z .
  8 do 10 dni (4 dni temu )
Potrzebują państwo pomocy lub porady?
PODOBNE ODNIESIENIE W MAGAZYNIE
Tuleja z brązu - AF364545 GEN
TULEJA Z BRĄZU AF364545
  • ŚREDNICA WEWNĘTRZNA
    36  MM
  • ŚREDNICA ZEWNĘTRZNA
    45  MM
  • GRUBOŚĆ
    22  MM
  • TYP
    BMG
  • WAGA
    78  G
Opis